Telefon
WhatsApp
İnstagram
Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Ağaç Torna Atölyesi olarak 1980 yılında faaliyetine başlayan firmamız, ahşap piyasasının ihtiyaçları doğrultusunda yatırımlarını arttırmış; yapıcı rekabeti, modern pazarlama teknikleri ile birlikte yürüterek sürekli yeni modeller geliştirerek, müşterilerinin de teşvik ve katkılarıyla kısa sürede bugünkü haklı yerini almıştır.

Ağacın zor yetişen, çok değerli bir materyal olduğunun bilincinde olan firmamız, uzun yıllar zevkle ve güvenle kullanılacak ürünler üreterek, ahşap konusunda savurganlığın önlenmesine de katkıda bulunup, doğaya fayda sağlayacak şekilde çalışmalarını gerçekleştirmiştir. Ahşaptan, mamul ürünlerin çeşitliliğine, kalite-fiyat ilişkisine, siparişlerin müşterilerin istekleri doğrultusunda tasarlanmasına ve süratle çalışılmaya özen göstermemizin yanı sıra, yatırımları arttırmayı, yenilikleri ve teknolojiyi dünya ile birlikte takip etmeyi de çalışma politikamızın gerekliliği olarak benimsedik. Ahşap severlere her zaman en iyi hizmeti en profesyonel şekilde sunabilmenin gayretini göstereceğiz.

Hakkımızda

Öne Çıkan Ürünlerimiz

Ürün ve hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgi almak için, Hemen Arayın!

(0212) 444 1 444
Teklif Formu

Teklif Formu

Neden Biz ?

Yinelenen bir sayfa içeriğinin okuyucunun dikkatini dağıttığı bilinen bir gerçektir. Lorem Ipsum kullanmanın amacı, sürekli 'buraya metin gelecek, buraya metin gelecek' yazmaya kıyasla daha dengeli bir harf dağılımı sağlayarak okunurluğu artırmasıdır.

  • Firmamız, faaliyet gösterdiği alanda yılların verdiği bilgi birikimi ve tecrübeyle hizmetinizdedir.
  • Alanında uzman kalifiye personelimiz ve son teknoloji modern ekipmanlarımız ile hizmetinizdeyiz.
  • Tüm ürün ve hizmetlerimizde en önemli önceliğimiz müşterilerimizin memnuniyetidir.
  • Başlangıç Tarihi
0+
Mutlu Müşteri
0+
Sipariş
0+
Ürün
0+
Paket Satışı